Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

YORUMLAR

  1. Milan Roma

    Milan RomaSaatler önce

    😍😍😍

  2. Enkeleda Brahimaj

    Enkeleda Brahimaj2 saatler önce

    Super keng !!!!!!

  3. Teutaeta

    Teutaeta2 saatler önce

    Hello Ninaaaaaa 🦅

  4. Marsend Bufi

    Marsend Bufi4 saatler önce

    😂😂

  5. Kesjana Pici

    Kesjana Pici5 saatler önce

    Me e bukra kjo eshte

  6. Anjeza Dashi

    Anjeza Dashi6 saatler önce

    👏💥🎊👏🎉

  7. Flamur Seidini

    Flamur Seidini15 saatler önce

    Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

  8. Teddy lunaa

    Teddy lunaa18 saatler önce

    Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

  9. jonny emy

    jonny emy19 saatler önce

    Kush esht i 1989

  10. Hana Hana

    Hana HanaGün önce

    😙😙

  11. Salma selo

    Salma seloGün önce

    I lovet 😍😍😍 Morocco

  12. Enca Queen ❤❤

    Enca Queen ❤❤Gün önce

    Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

  13. boris devic

    boris devicGün önce

    Bravoooo from Serbija brutal

  14. A K

    A KGün önce

    Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

  15. Mira P

    Mira PSaatler önce

    Edhe une ahahah

  16. Flora Sen

    Flora SenSaatler önce

    Ja

  17. Erkida Ajsi

    Erkida AjsiGün önce

    O Po

  18. Erti Rajli Selimi

    Erti Rajli SelimiGün önce

    Jeni me te miret

  19. Fatmire Mehmeti

    Fatmire MehmetiGün önce

    me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

  20. genti ceca

    genti cecaGün önce

    Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

  21. mcure !

    mcure !Gün önce

    Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

  22. Pink & blue jelly vibes ❤

    Pink & blue jelly vibes ❤Gün önce

    Flori njesh👍🤩

  23. Alket Hoxha

    Alket HoxhaGün önce

    Super bravo çunat 👏👏👏👏

  24. Slena Haskoo

    Slena Haskoo2 gün önce

    Onina si je

  25. Ester Ina

    Ester Ina2 gün önce

    Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

  26. Ledio Delvina

    Ledio Delvina2 gün önce

    Super

  27. Ana Kaloci

    Ana Kaloci2 gün önce

    Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

  28. Arjeta Hajderasi

    Arjeta Hajderasi2 gün önce

    Super

  29. Natale Zaka

    Natale Zaka2 gün önce

    sa bukur ekeber kenkegen nina

  30. A & R

    A & R2 gün önce

    No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

  31. Hasime Karaj

    Hasime KarajGün önce

    Mir xc

  32. Elida Aliaj

    Elida Aliaj2 gün önce

    Bravo

  33. zuygj bnsv

    zuygj bnsv3 gün önce

    nni'na < ndi(he)na?

  34. Elisa Seneku

    Elisa Seneku3 gün önce

    Kenge arixhinjsh😂

  35. Muazez Ceni

    Muazez Ceni3 gün önce

    Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

  36. marinela vasa

    marinela vasa3 gün önce

    Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

  37. Regdu Geht

    Regdu Geht3 gün önce

    Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

  38. Elona Lleshi

    Elona Lleshi3 gün önce

    kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

  39. zuygj bnsv

    zuygj bnsv3 gün önce

    Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

  40. lupo Manaro

    lupo Manaro3 gün önce

    Super

  41. Nina Zyka

    Nina Zyka3 gün önce

    ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

  42. Esad Pac

    Esad PacGün önce

    Jag 60 00998

  43. Regdu Geht

    Regdu Geht3 gün önce

    Can someone translate pls. I fell in love with this

  44. freskUS -

    freskUS -4 gün önce

    Super Bruno!

  45. Shpetim Martini

    Shpetim Martini4 gün önce

    Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

  46. Agim Hazizaj

    Agim Hazizaj4 gün önce

    sfd3

  47. Shukri Trepca

    Shukri Trepca4 gün önce

    Kung

  48. Magda Mparouta

    Magda Mparouta4 gün önce

    💖💖💖🥰🥰

  49. Smithers Ibra

    Smithers Ibra4 gün önce

    Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

  50. Greta Myrteza

    Greta Myrteza4 gün önce

    Po jeni te tre bashke diet eshte hit

  51. lori Janaqi

    lori Janaqi4 gün önce

    Hiti më i bukur i verës

  52. Anjeza Dashi

    Anjeza Dashi4 gün önce

    👏👏

  53. Taleb Mehmet

    Taleb Mehmet4 gün önce

    اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

  54. Old Coins

    Old Coins4 gün önce

    Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

  55. Regdu Geht

    Regdu Geht3 gün önce

    Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

  56. TIMCHO

    TIMCHO4 gün önce

    I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

  57. Enca Queen ❤❤

    Enca Queen ❤❤4 gün önce

    Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

  58. xMiLY

    xMiLY4 gün önce

    nina nina nina nianoooooooooooooo

  59. Arta Prendi

    Arta Prendi4 gün önce

    👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

  60. Artush Djartush

    Artush Djartush5 gün önce

    Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

  61. Klema Dervishi

    Klema Dervishi5 gün önce

    Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

  62. mxslegend

    mxslegend5 gün önce

    🌊🌊🌈

  63. alma osmani

    alma osmani5 gün önce

    Nina😅🥰🥰

  64. Bobo flf

    Bobo flf5 gün önce

    Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

  65. Lelo Pirja

    Lelo Pirja5 gün önce

    Me eshte ber fiksim kjo kenge

  66. Mira Baruti

    Mira Baruti5 gün önce

    Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

  67. Valbona Demiri

    Valbona Demiri5 gün önce

    Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

  68. Electro music Electro music

    Electro music Electro music5 gün önce

    click on an English version maybe it might become an international hit

  69. serdy ximi

    serdy ximi4 gün önce

    Can someone translate pls. I fell in love with this

  70. Koshi Bora

    Koshi Bora5 gün önce

    Bravo te gjitheve💕💕💕

  71. Kristina Kita

    Kristina Kita5 gün önce

    Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

  72. Lul Elezi

    Lul Elezi5 gün önce

    Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

  73. Xhepa Miltion

    Xhepa Miltion6 gün önce

    Super keng 👏👏👏

  74. ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

    ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES6 gün önce

    nni'na < ndi(he)na?

  75. vliduu zeeb

    vliduu zeeb2 gün önce

    I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

  76. artur fejza

    artur fejza6 gün önce

    E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

  77. Nertila Tringa

    Nertila Tringa6 gün önce

    Bruno 🤍💚❤💜

  78. Rivelina Sula

    Rivelina Sula6 gün önce

    Très jolie chanson bravo

  79. Μirada Lezaj

    Μirada Lezaj6 gün önce

    🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

  80. Kristjan Peta

    Kristjan Peta6 gün önce

    kenga m vk e kesaj vere deri tani

  81. Ndricim Maku

    Ndricim Maku6 gün önce

    sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

  82. Nevila Buci

    Nevila Buci6 gün önce

    Kenga 2021 me e bukur e vitit

  83. alma dajcaj

    alma dajcaj6 gün önce

    Super 😍😍

  84. Anxhela Koco

    Anxhela Koco6 gün önce

    Kenge SUPER🤩🤩🤩

  85. Mii.

    Mii.7 gün önce

    Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

  86. Juljan Jack

    Juljan Jack6 gün önce

    I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

  87. Dritan Hasani

    Dritan Hasani7 gün önce

    Trio fantastiko.Bravo cuna.

  88. Xhevrije Klecjo

    Xhevrije Klecjo7 gün önce

    Wow so beautiful

  89. kastriot Dodaj

    kastriot Dodaj7 gün önce

    Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

  90. Eri Selda

    Eri Selda7 gün önce

    Shoom mir

  91. Eri Selda

    Eri Selda7 gün önce

    Bravo

  92. linda198117

    linda1981177 gün önce

    Hajde qazim sa ke hecur suksese

  93. linda198117

    linda1981177 gün önce

    Bukur qazim

  94. linda198117

    linda1981177 gün önce

    ???

  95. Inglés Tutorias

    Inglés Tutorias7 gün önce

    Can someone translate pls. I fell in love with this

  96. Eri Selda

    Eri Selda7 gün önce

    They live here

  97. Eri Selda

    Eri Selda7 gün önce

    I seen this place I live in cardiff when my parents where little

  98. Eri Selda

    Eri Selda7 gün önce

    I seen albina ye it is to

  99. Marti

    Marti7 gün önce

    That’s albanian music bro i m from Albania two

  100. Lavdosh Hilaj

    Lavdosh Hilaj8 gün önce

    Kenge shum e bukur 👏👏

  101. Armand Bali

    Armand Bali8 gün önce

    Jeni te pa pare hallall cuna

  102. Arber Torra

    Arber Torra8 gün önce

    Super!Bravo të gjithëve!😇😇😇

  103. Xbxhd Hhxbdhxj

    Xbxhd Hhxbdhxj8 gün önce

    Rj ja

  104. Julian Ziu

    Julian Ziu8 gün önce

    Me ty nina nina nina nina ooooo

  105. Beta Mzhika

    Beta Mzhika8 gün önce

    Q

  106. Masar Hoti

    Masar Hoti8 gün önce

    Kéng koti me te ardh me vjellé! po pér budallenjé qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshté ne rregull..!

  107. Anxhela Xhemollari

    Anxhela Xhemollari8 gün önce

    ❤️❤️❤️

  108. Lulzim Avdiju

    Lulzim Avdiju8 gün önce

    Keng shum e bukur rrespekt te treve

  109. Trip cosi

    Trip cosi8 gün önce

    super ☝️

  110. mllop aeet

    mllop aeet8 gün önce

    I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

  111. Albania

    Albania7 gün önce

    Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze 😂.

  112. aswer huio

    aswer huio7 gün önce

    kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

  113. Fred Nikla

    Fred Nikla8 gün önce

    Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

  114. aswer huio

    aswer huio7 gün önce

    Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"😍❤️🙈

  115. Ermal Loci

    Ermal Loci8 gün önce

    Super kenge👌👌👌

  116. Mariglena Asko

    Mariglena Asko8 gün önce

    U dashurova shummmm me ket keng ❤love you

  117. AliTheBleak

    AliTheBleak8 gün önce

    Silenzio Bruno