Ekonomiyi Kim Yönetiyor? - Olmaz Öyle Saçma Ekonomi - Dr. Hakan Özerol - B09

YORUMLAR

 1. Ekonomist

  Ekonomist18 saatler önce

  Ekonomiyi kim yönetiyor bilmiyorum ama kimin yönetemediğini biliyorum.

 2. TH. Oswald

  TH. OswaldGün önce

  Fransiz gazeteci bile dedi : "turkiyenin ekonomisini batirmak için Goldman Sachs hersey yapiyor".

 3. Pala

  Pala3 gün önce

  Komünizmde fırın açma yetkin yok, kapitalizimde fırın açmaya yetecek parayı biriktirmeye imkan yok. Kısaca işçisin sen işçi kal olayı.

 4. Macera Dünyası

  Macera Dünyası4 gün önce

  Prf Emre ALKİN den sonra bir şüpheyle yaklaştım. Yine ilker Hocam seçme kalitesini göstermiş ya da Seven abimiz

 5. ne haber atacan?

  ne haber atacan?5 gün önce

  "Bir ülkeyi sınıf mı yönetmeli?" sorusu problemin özünü gölgeliyor. Sorulması gereken: "Hangi sınıfın çıkarlarını gözetmeliyiz? Ezilenlerin mi -ki bu yüzde 99'dur- ezenlerin mi?" Cengiz ve Koç Holdinglerin hükümetleri bugüne kadar ezilenlere hangi hakkı sağladı?

 6. İdris yüce

  İdris yüce5 gün önce

  keşke devletten ( en üstten) birileri izlese teşekkürler ilk önce en son çıkan videonuzu sonra burayı izledim ülkemin kötü durumda olmadığını ama olabilme ihtimalinde olduğunu gördüm demek ki eğitim yani görev aslında insanı biçimlendirmezsek o insanın özgür yaşayabilme olasılığını sıfıra indirmektir bunu da gelecek nesillerimizin fark etmesi umuduyla devam edeceğim ve evet ülkemi bırakmayacağım haa gezegen değiştirebiliriz :)

 7. Tolga Özyurt

  Tolga Özyurt6 gün önce

  Tabii ki faiz lobisi (!)

 8. Movie Stock

  Movie Stock6 gün önce

  Eko-nomi nedir E-ko-no-mi ek-onomi ekonom-i EKONOMİ İŞTE BABA Ekolu para galiba para sesi işte

 9. Ruveyda Durak

  Ruveyda Durak7 gün önce

  evet marina alım satımları da var tabi

 10. Mehmet OZDER

  Mehmet OZDER7 gün önce

  Çok iyiydi.

 11. - Kachanov

  - Kachanov7 gün önce

  Sorduğunuz sorular gerçekten çok iyi. Her kesimden insanın anlayacağı şekilde cümleler kurmanızı çok takdir ediyorum. Harikasınız!!!

 12. Alican Brown

  Alican Brown7 gün önce

  Keşke böyle ekonomi hocam olsa, bizdekilere dünya ekonomisi hakkında soru sorduğumda ne yapacaksın cevabı oluyor.

 13. Ali Demirx

  Ali Demirx8 gün önce

  İlker bey merhaba. İçeriklerinizi zevkle takip ediyorum. Konuk ve konu yenileme ve buna bağlı olarak kalite arttırma düzeyiniz ülke seviyesinin çok üzerinde. Sizi tebrik ediyorum.

 14. kiyotaka

  kiyotaka8 gün önce

  İyi de bu adamın dediği yanlış ki.. Bir de ekonomist diye devletçi adamı çıkartmışlar. Eğer enflasyon oluyorsa ya maaliyet artmıştır diyo ya çok fazla kuyruk oluyo fırında ve fırıncı da köşeyi dönmek istiyo diyo (buraya kadar doğru) flutv soruyo ekonomiste diyorki "o zaman bu enflasyonu nasıl engelliyeceğiz", ekonomist diyorki "devlet sopasını çıkarıp vergiyle korkutacak" diyor wtf??? Bu serbest piyasa değildir. Parasını biriktiren adam sermayesiyle yanında bi fırın daha açarsa ve rekabet ortamı olursa bak bakalım ekmeğin fiyatını kafasına göre arttıracak mı o zengin olmaya çalışan fırıncı adam.. İşte bu yüzden tekelleşmenin önüne geçmek için serbest piyasa ŞART !!

 15. Mert Karababa

  Mert Karababa9 gün önce

  Yeterince zeki ve çalışkan olursan sende bir marina satın alabilirsin -Ekonomist.

 16. Kırbaçlı Pezo

  Kırbaçlı Pezo9 gün önce

  Değişmesi iyi olmuş Hakan bey eğlenceli anlatıyor.

 17. Erkan Yüksel

  Erkan Yüksel10 gün önce

  Dış ticaret de ihracat fazlası veren biz İnegöl halkının günahı nedir hocam :)

 18. Melih Tolga ÖZTEKİN

  Melih Tolga ÖZTEKİN10 gün önce

  Biz yönetmiyoruz 😊

 19. Uygar Onur

  Uygar Onur10 gün önce

  @33:45 para basarak hepimizi soyuyorlar. cebimizdeki 100 lira önce 90 sonra 80 lira oluyor. cebimizdeki paraya el koyup çılgın projeler yapıyorlar. kredi musluklarını açıyorlar, aklı olan ihtiyacının 100 katını alıyor; nasıl olsa çektiği 100 lirayı yarın 90, öbür gün 80 lira olarak geri ödeyecek. kaç gün gecikirse o kadar kâr. işte size ekonominin özeti. ne kadar çok çalarsan o kadar zenginsin.

 20. Polites

  Polites10 gün önce

  sömürü ve artı değer konularını bir iktisatçıya değil sosyoloğa sormalı

 21. Uygar Onur

  Uygar Onur10 gün önce

  @22:15 o zaman bırak alan alsın, dolar kuru fırlasın. kur artınca mal almak değil, mal satmak cazip hale gelsin. öyle yapsak olmuyor mu?

 22. Uygar Onur

  Uygar Onur10 gün önce

  bu nedir yahu, bir araba kendimize, 2 tane devlete alıyoruz. ben böyle devlet istemiyorum. bırakın dolar 100 bin lira olsun. hiç olmazsa kur yüz binde durur, biz de önümüzü görürüz.

 23. MrZerios

  MrZerios10 gün önce

  Hakan hocam size formülü 29:08 sunmuş sayın @Flu TV, yabancı dilde içerik üretin :)

 24. Batuhan Çatak

  Batuhan Çatak11 gün önce

  ekonomi bilim değildir.

 25. Sefa YILDIZ

  Sefa YILDIZ11 gün önce

  Her zaman demisimdir CHIP CHIP CHIP gelelcekte doviz getirecek tek alandir

 26. Gizem Alphan

  Gizem Alphan12 gün önce

  izlediğim en iyi bölümlerden biriydi. Bi 35 bölüm bekleriz

 27. Mustafa Aba

  Mustafa Aba13 gün önce

  abi supersiniz

 28. Alp Kaplanoğlu

  Alp Kaplanoğlu13 gün önce

  Ağlayanlar sanırım ilker hocayı flu tv den önce tanımayanlar. Türkiyenin en zeki hareketli görüntü bilimleri adamlarından biri ne yaparsa izleyin ağlamayın.

 29. gcxgcx

  gcxgcx17 gün önce

  iyi tartışıyorsunuz güzel tartışıyorsunuz da arada ettiğiniz laflardan sanki "şu anki yönetim liberal yönetiyor hehehe" havası geliyor bana. arkadaşlar adalet olmadan "ekonomi tarafı liberal" vb. gibi bir saçmalık olamaz. adil bir düzen yoksa, rekabet desteklenmiyorsa o düzenin ne yapısı ne ekonomisi liberal olur.

 30. wolfgang tims

  wolfgang tims18 gün önce

  Yigit Bulut'un basekonomist varsayildigi subliminal mesaji incelikli dusunulen bir mizah olmus.

 31. Deniz Erturk

  Deniz Erturk19 gün önce

  Gulsema'ya ekmegi karsiliksiz verdiginiz gun problem cozulur.(Kendisini tenzih ederek baslayayim) Bireysel temel ihtiyaclar dogal haktir. O'nun da firin acmasina gerek kalmaz, Gulsema sanatla, siirle,cicek bocekle ugrasirken kapitalizmin de onu acilir. Gulsema daha verimli calisir,uretimi artar,gulen yuzuyle artik topluma daha faydali hale gelir. Kisi basi ornegin 1000 birimin minimum duzeyde temel ihtiyaclarin karsilanmasi icin yeterli oldugunu dusunelim.(barinma,isinma,temiz su gibi) Bu 1000 birim ile Gulsema ekmek de satin aldiginda ekonomiye tekrar geri kazandiracak, ve devlet bile tuketim vergisi geliri elde edecektir. Hangi sistem daha dogru sorusu ortadan kalkar. Tehdit ortadan kalkar. Rekabet azalir. Gulsema eline pankart alip meydanlara cikmaz. Gulsema'yi durdurmak ya da kontrol etmek icin extra maliyetlere de gerek kalmaz. Mevcut sistem yanlis degil sadece yanlis uygulaniyor. Kapitalizm farkli ya da guclu olanin hayatta kalabilmesinin ve gelecek guclu nesillerin olusabilmesi icin bir garanti, dogaya en uygun sistemdir. (Ihtiyaciniz kadarini aldiginiz ve butunun yararina varliginizi surdurdugunuz surece.) Ancak neden VAHSI kapitalizm ya da ASIRI rekabet gibi negatif kavramlarla karsimiza ciktigina bakmak lazim.

 32. Hüseyin

  Hüseyin19 gün önce

  Flutv: olmaz öyle saçma ekonomi Biz: olur olur...

 33. selman selman

  selman selman19 gün önce

  hoca müthiş. hem eğlenceli hem samimi. hem çok net izahlar yapıyor

 34. Nihat Ercanbaz

  Nihat Ercanbaz20 gün önce

  Ekonominin tanımı konusunda bit problem var bence. insanın ihtiyaçları sınırlıdır , arzular sınırsızdır, sınırsız arzularımızı sınırlı kaynaklar ile nasıl gerçekleştiririz diye düzeltmek gerekiyor bence bu tanımı

 35. Yeniden Doğuş

  Yeniden Doğuş20 gün önce

  ülkeyi elitler yönetmeli taşralı adama verirsen yönetimi bütün tanıdıklarını kyölülerini bilmem nesini zengin edicek ha elitler etmicekmi şöyle bi istatistik elitlerin saten çevresi az 3 5 kişiler hem daha kültürlü egitimli bilir kişiler 3 nesil 5 nesiil öyleler şimdi taşralı cıkmış köyünden üni bitirmiş felan başkan olmuş güçü görünçe o kahvedegi adam güdüleri canlanıyo idalistlik ortadan kalkıyo ama elit saten zengin yani enfazla işim batmasın diye kendisini saglama alır yani demek oki kesinikle elitbi yönetim olmalı dağdaki çobanla elitin oyu bir olmamalı

 36. Huseyin Kılıc

  Huseyin Kılıc20 gün önce

  Yeni hocamız harikaa, adam komedyen çıktı çok doğal bir şekilde harika espiriler falan zaten çok acıklayıcı ve akıcı anlatıyor o enerjsi ve güleryüzlülüğü müthiş bir hava katmış

 37. clyk ank

  clyk ank20 gün önce

  ilk defa ekonomiyi bu kadar net anladım.

 38. Steven Faraday

  Steven Faraday21 gün önce

  göz gezdirdim ayrıntılı bakmadım fakat oyuncu değişikliğine laf etmeniz baya saçma. Yani emre bey daha uygun olsaydı da saçma olurdu fakat zaten hakan bey daha uygun olmuş :D 2x saçma

 39. göç etmek için doğdular...

  göç etmek için doğdular...22 gün önce

  05/07/2021 tarıhınden ıtıbaren 50 liraya 6,39 litre benzın alınıyor

 40. Erol mehmet Şah

  Erol mehmet Şah22 gün önce

  İŞTE SOLCU BİR LİBERAL

 41. ahmet sulakcı

  ahmet sulakcı24 gün önce

  Flutv farkı; 1- Iyi sorularla 2 saatlik video muhabbeti yerine 35 dk bandında kaliteli işler olması 2- Stuff / Istifleme / Oynatma listeleri diyebileceğimiz kapsamlar gayet net. Ekonomi/Tarih/Sanat vb. Bir metodoloji takip ediyorlar. Aynı alanda sınırlı video değil zincirleme gidiyor. Chain-road. Mola yerleri farklı. 3- Konuklar genelde alanında iyi kişilerden seçilmiş. Doktora sahibi birinden butik bilgilendirme yapılıyor. Vizyon olarak farklı konukları buluyor. Örn. Nevzat Kaya hocanın eski takipçisiyim. Flutv'de görünce bir çok kişiye ulaşmış olmasına ayrıca mutlu oldum. Flutv böyle Platform özelliğinde bir yer. 4- Güncel veya Popüler olan şeyler üzerinden değil bunları da içerisinde harmanlayan yeni bir Gerçeklik Düzlemi yaratıyorlar. Bence insanları bu kanalda tutan önemli şeylerin başında gelen nokta bu. Sonuç; Ilker bey ve ekibine gerçekten çok teşekkür ediyorum...

 42. yahya ayar

  yahya ayar25 gün önce

  çok iyiydi hepimizin konuştuğu ama kimsenin aslında neler olduğunu bilmediği bir çok şey öğrendik ! tüm ülke tarımla uğraşşa dahi telefon üreten yada araba üretenlere yenik düşeriz ! ozaman şuan yükselişte olan savunma sanayimiz için dua edelimde bu yükseliş devam etsin savunma sanayine talep asla bitmez çünkü insanlar savaşmadan yaşayamaz :)

 43. Ali Can Karayani

  Ali Can Karayani25 gün önce

  Arkadaş yurt dışından izleniyorsunuz :D. Ben Kanada dan izliyorum :D. Berbar ülkeye katkı sağlıyoruz işte :D.

 44. Best Game Scenes

  Best Game Scenes26 gün önce

  mükemmel bi oyuncu değişikliği, resmen taze kan ya çok akıcı hocamız süper çok beğendim.

 45. HoratioPolonius

  HoratioPolonius27 gün önce

  Program Hakan Hoca ile harika olmuş , elinize sağlık. Daha önceki ekonomi programlarını pek seyredemiyordum. Burası akıyor. Rahat, anlaşılır ve esprili şekilde, çok temel mevzular netleşti kafamda. Teşekkür ederim.

 46. Merdan Yusifov

  Merdan Yusifov28 gün önce

  çok yeşil oldu bizde

 47. Aykut ÇALIŞKAN

  Aykut ÇALIŞKAN29 gün önce

  Harikasın Hocam

 48. dellydolly48

  dellydolly48Aylar önce

  2000 lerin başında Akdeniz Ünv. İİBF İktisat bölümünde Mustafa Şanlı hocadan Marksist İktisat gördük. çok iyiydi. sınavlarda da gerçekten zor soruyordu. herkes bilsin diye.

 49. brbd y

  brbd yAylar önce

  hakan hoca emre hocadan daha net acikliyor meseleyi

 50. bedirhan ekinci

  bedirhan ekinciAylar önce

  3. Defa izliyorum

 51. Tunahan Hamitoğlu

  Tunahan HamitoğluAylar önce

  28:30 da hocam ne anlatıyor

 52. Gökhan AKSU

  Gökhan AKSUAylar önce

  Valla ben yönetmiyorum.

 53. SONER AVCI

  SONER AVCIAylar önce

  Baya iyiydi

 54. Che Guavera

  Che GuaveraAylar önce

  Çalış GÖZLÜKLÜ kapitalizmin köleleri gibi Sınavım geçiyor geliyorummmm videolarını bitirmeye

 55. refik crh

  refik crhAylar önce

  E yani bilgiye odaklı değilde kişiye odaklıyız favori adamımız konuşsunda ne konuşursa konuşsun.Futbol takımımı bu.Bilime ve bilgiye dönmüyoruzda yeterki bizimki konuşsunda ne konuşursa konuşsun modundayız.

 56. arif turgut

  arif turgutAylar önce

  Hocamın American gods 'da kapitalisim tanrısının yaratılmasında danışman olması gerektiğine inanıyorum :)

 57. ctackins

  ctackinsAylar önce

  kamera baska islere yariyordan sonraki ah ah boyle bi bosa sekti gibi :DD

 58. fora1461

  fora1461Aylar önce

  Türkiye ekonomisini pamuk prenses ve yedi cüceler yönetiyor kanaatindeyim…

 59. Astro Vectra

  Astro VectraAylar önce

  Bence Gargamel ile Azman yönetiyor xd

 60. 34 istanbul Sigorta

  34 istanbul SigortaAylar önce

  1- Hoca, sosyalizm ile komünizmi karıştırıyor… Net bilmiyor… 2- kapitalizmi anlatırken sosyalist ekonomik kavramları kullanıyor… ülkede sosyalizmi komünizmi ve bunların ekonomik kavrayışlarını bilen yok… hoca da yok, bu arkadaş da cahill….

 61. Şükür Şükür

  Şükür ŞükürAylar önce

  24:23 herkes bir şaka yapınca, bir tane de ben yaparsam sempatik bir hava olur diye... Kahkaha atarken adamın yüzü düştü

 62. Şükür Şükür

  Şükür ŞükürAylar önce

  8:54 köylüden ve işçiden efendi, devrimci, yönetici olmaz

 63. Mert Kaplan

  Mert KaplanAylar önce

  şu budalaca sorulara bayılıyorum

 64. Umur Design

  Umur DesignAylar önce

  3d modelleme yapan bir tasarımcı olarak, yurtdışında satış yapabileceğim onlarca siteye üye olamıyorum. Neden? Çünkü ülkemizde PayPal yasak. Benim gibi binlercesi var biliyorum. Ülkemize dolar girmesine "müsade" bile etmiyorlar farkında olmadan!

 65. Kasım

  KasımAylar önce

  Kaliteli oyuncu değişikliği olmuş

 66. Gürkan Yeniçeri

  Gürkan YeniçeriAylar önce

  Kanalın en hoş videosu bence

 67. osman serdarlı

  osman serdarlıAylar önce

  Abi süpersiniz:))) İlker, Mustafa ve Hakan Hocam iyi ki varsınız!!!

 68. Şahin Okur

  Şahin OkurAylar önce

  Konuğumuz şahane sizler formunda güzel bilgi dolu eğlenceli teşekkürler flutv

 69. MuhendisGokhan

  MuhendisGokhanAylar önce

  Kapitalizm insan hırsını simgeler, kominizim ise insanın rehavetini simgeler. Kapitalizm de para akışı sürekli zenginedir , kominizm de herşey eşitse ben niye çalışayım rehaveti vardır. İslam da ise zenginlik helal kazanç ile sınırlıdır , para kazanmak işin her yol mübah değildir. İslam da çalıştığın kadar üretimin helaldir ne kadar çalışırsan o kadar senindir. İslam da faiz haramdır yani bir kişi sermaye elinde diye para kazanamaz mutlaka bir iş üreterek para kazanabilir. İslam da zenginler her sene elindeki paranın en az 40/1 ini fakirlere dağıtmak zorundadır , faizin tam tersi olan bu olay ile nakit para alt seviye gelirlere geri dönüşüme tabi olur.

 70. ömer öz

  ömer özAylar önce

  YURT DIŞINDA ÇALIŞAN GURBETÇİ DÖVİZ GETİREN VATANDAŞLARINDA ELLERİNDEN ALDIRLAR HAKLLARINI

 71. Kemal Ezen

  Kemal EzenAylar önce

  Hakan hoca yeni bir renk getirmiş. Emre hocanın gitmesi de üzdü ama :(

 72. Gafaroglu E

  Gafaroglu EAylar önce

  Piyasa ekonomisinde piyasayi musteriler tercihleriyle sekillendirir. Faizi devlet kontrol eder; ama burada bile musteri faizin tesbitinde bir numarali rol oynar. Bunlar demokrasinin icabidir. Yani, planlamaya gerek olmadigina gore, ekonomistlere de pek gerek kalmamistir. Demokrasinin ise bence sadece iki kurali vardir: 'yaradan onunde herkesin esit' olmasi. Bu kurala uyulursa anti demokratik kanunlar yapilamaz, Ataturk milliyetciliginden bahsedilemez. Ayrica ikinci en onemli hukuk insan hak ve ozgurlukleri ile ilgilidir. Lakin, bizdeki anayasa kendisi ile celiskilidir ve her konuyu duzenlemeye kalkar. Sakat bir dusunce olan Kemalizm ile sekillenmis ici bosaltilmis celiskili bir anayasadir. Bu yuzden yeniden ve cok daha basit bir sekilde yazilmalidir. Anayasa iki maddeden bile olusturulabilir: 1. Turkiye'de yasayan herkes kanun onunde esittir; 2. Temel hak ve ozgurlukleri tarif eder ve Meclis, bu hak ve ozgurlukleri azaltici kanun cikaramaz der. O kadar. Bunlarin disinda hersey detaydir ve bu detaylar Anayasa cignenmeden Meclis tarafindan duzenlenir. Meclis "degisim'i kanunlar cikartarak saglar. Dolayisiyle, Meclis'in cikardigi kanunlar zamanla degistirilebilir. Mesela Anayasa, ifade ozgurlugu var der; ama, bu ifade ozgurlugu Ataturk'e gelince yasaklanabiliyor. 174. maddesinde yedi adet Fasist Kemalist kanunlar eklenmis. Degistirilemez denilen maddeler var ki demokrasinin esasi degisim olduguna gore, manasizdir ve anti demokratiktir. "Ataturk milliyetciligi" sozu bir dayatmadir. Ataturk'un milliyetciligi, icraatlarina bakilirsa irkcilikti. Hic bir icraati halktan onay almadi; cunku, Ataturk'u halk secmiyordu; kendi sectirdigi vekiller seciyordu. Kisaca sorun ekonomide de, kanunlarda da aynidir. Gelecegi simdiden baglamak isteyen tutuculuktur. Ekonomiyi devletin planlamasini isteyen zihniyet te tutucudur; kendi halkina guvenmez; parasini nereye harcamasi lazim geldigini dikte eder. Bu sosyalist yaklasim artik neredeyse dunyada kalmamistir.

 73. mucahidakinci

  mucahidakinciAylar önce

  ÖTV ÖTTÜRÜ VERGİSİ, KDV KAKTIRI VERGİSİDİR!

 74. Buğra Ünal

  Buğra ÜnalAylar önce

  Hakan hocam burayı okuyorsanız özlendiniz, iyi ki gelmişsiniz Flu TV’ye. Flu TV ekibine de Hakan hoca ile anlaştıkları ve kaliteli yayınları için teşekkürler 🙏🏻

 75. Murat Saygın

  Murat SaygınAylar önce

  Bayıldım bu adama keyifli biri. bu platforma keyifsiz insan getirmeyin ya

 76. Quant Finance

  Quant FinanceAylar önce

  hakan özerol çok kıymetli bir hocamızdır, kitaplarını okuyun tavsiye ederim

 77. yucel ozyazgan

  yucel ozyazganAylar önce

  30:15 yurtdışı reklamları izleyen seyircileriniz var ben gibi! bizler size $ kazandırıyoruz! Buy nasıl oluyor ?! Chrome'u ingilizce kullanıyorum.. Bu sebeple bana dah çok ingilizce reklamlar çıkıyor

 78. yucel ozyazgan

  yucel ozyazganAylar önce

  diğer bir şey ise, tüm gelirim türkiyeden aldıklarımı yurt dışın satmaktan .. size ödediğim para da fazlası ile helal! ;)

 79. yucel ozyazgan

  yucel ozyazganAylar önce

  yabancı reklamların çıkmasını isteyenler .. yabancı dilde youtube ve google armaası yapar ise reklamlarda yabancıların reklamı olur ..

 80. Ege Onat Doguslu

  Ege Onat DogusluAylar önce

  Ekonomi 'Bilimi' dünyanın en komik esprisidir.

 81. Yasin Korkmaz

  Yasin KorkmazAylar önce

  Yeni hocaya bayıldım, ilk defa izliyorum kendisini video nasıl bitti anlamadım.

 82. Eddy

  EddyAylar önce

  taramalı tüfek gibi ekonomi hocası, tak tak tak :)

 83. Mesut Devrim Korkmaz

  Mesut Devrim KorkmazAylar önce

  Hocam arz talep hep dengedir denir ama var olmayan talebin YARATILMASI konusunu işler misiniz?

 84. Mesut Devrim Korkmaz

  Mesut Devrim KorkmazAylar önce

  Hocam tarih içerisinde ilk ekonomilerde üretenler en avantajlı olabilseydi demirciler en zengin olurdu silah yapabildikleri için. Fakat heyhat tabi ki döve döve demirciye silah yaptırabilen daha güçlü savaşçılar demirciden daha zengin olmuştur hep. Hani derler ya sopa ve alet kullanımı insanı maynundan evrimleştiren konudur demek ki o sapoyı başka bir insanın kafasını kırmak için kullanabileceğini öğrenen kabadayı ekonominin kurallarını koymuş :))))

 85. Redar

  RedarAylar önce

  Markist doktrinde "Ülkeyi kesinlikle işçiler yönetecek arkadaş!" diye bir iddia yok.

 86. Che Che

  Che CheAylar önce

  Hakan beyi daha cok görmek isterim emeginize saglik

 87. Che Che

  Che CheAylar önce

  Ekonomiyi güllerken anlatim süper siniz cok güldüm 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 88. Atakan Köksal

  Atakan KöksalAylar önce

  Vallahi çok güldüm Eko 101 almış biri olarak farklı açıdan baktım. hocam gerçek çok eğlenceli bir insan var olsun.

 89. sınan cebe

  sınan cebeAylar önce

  merkez bankasının rezervi milletin parası değildir , hükümet kullandığına göre hükümetin parasıdır , yani kim kullanma yetkisine sahipse onundur denmelidir .Bankadaki şahsi mevduatımızla karıştırılmasın.

 90. osman ender

  osman enderAylar önce

  Hakan Bey çok sempatik.

 91. Uygar Saygınar

  Uygar SaygınarAylar önce

  Yiğit Bulut'a gümledim.

 92. Ahmet GökseL

  Ahmet GökseLAylar önce

  Hocam olmaz öyle saçma ekonomi diye başlık atmışsınız çok korkutucu !!Bu kanal kapansız istemiyoruz :/

 93. Etem Gökhan Bursa

  Etem Gökhan BursaAylar önce

  EKONOMİYİ BESİM TİBUK YÖNETİYOR AQ SİZ NE DİYINUZ

 94. Türker Çelik

  Türker ÇelikAylar önce

  Off müthiş transfer. Umarım Hakan Hoca’nın kendi kanalını etkilemez.

 95. Kamran Nasibov

  Kamran NasibovAylar önce

  Keşke yorumlarda video konusu konuşulsaydı

 96. nejat sen

  nejat senAylar önce

  harika bir programdı

 97. ursula mc

  ursula mcAylar önce

  tümüyle doğru fakat hiç bir işe yaramıyor

 98. ursula mc

  ursula mcAylar önce

  lesefer

 99. hüseyin biçer

  hüseyin biçerAylar önce

  romanya kraliyet altınları halen rusya merkez bankasında

 100. Enes Beast

  Enes BeastAylar önce

  Kanaldaki en iyi video

 101. Kadir AYDOĞAN

  Kadir AYDOĞANAylar önce

  Ba-yıl-dım 😍👍👍👍

 102. Özer Özgün

  Özer ÖzgünAylar önce

  Çok güzel bir bölüm olmuş. Emeğinize sağlık.

 103. çağrı yağmur

  çağrı yağmurAylar önce

  destek

 104. Meryem Doğan

  Meryem DoğanAylar önce

  Hocam Marmara Üniversitesi'nden Murat Çokgezen hocayı kesinlikle davet etmelisiniz!!