Emanet | 162. Bölüm

Emanet | 162. Bölüm
BİR EMANET’LE DEĞİŞEN HAYATLARIN ÖYKÜSÜ
“Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde...”
Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Emanet… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunacak öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkacak.
Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak. Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.
Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.
Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez
#Emanet #EmanetDizisi #SEHYAM #sehyam

YORUMLAR

 1. Dilek Yasar

  Dilek Yasar2 gün önce

  aslında ben burda seherle yamanda olsa selim seher beni dinle demek içi yürüse de yamanla firatta suratını dağdaydı keşke

 2. muinx

  muinx3 gün önce

  Dizideki en iyi oyuncu Ali

 3. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Onları barıştıran, birleştiren yine Yusuf olacak diye düşünüyorum.

 4. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Yaman artık kaşlarını çatarak bakma Sehere sevgiyle bak tıpkı dans ettiğiniz düğün günündeki gibi. Kurtul artık bu suçluluk duygusundan..

 5. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Affet Seher affet. Yaman dersini aldı artık, bir daha sana güvenmemezlik yapmaz.. Zamanla her şey değişir, Yaman seni sonsuza kadar bekleyecek ona güvenmen için.. İkinizin de zamana ihtiyacınız var..

 6. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Artık daha fazla ağlatmayın ağlayanları Aliyi, Seheri bizler de ağlamaktan gözlerimiz kan çanağına döndü.. 😥😥😥😥😥

 7. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Ah Yaman ah, geçmişinin kurbanı oldun sen.. Anladın ama çok geç oldu..

 8. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Fırat da sildi Selimi. Ama anlamıyorum Sehere yaptıklarından sonra o da neden şikayetçi olmadı, neden tutuklamadı Selimi.. Sadece Zuhal değil Selim ve İkbal de cezalarını çekmeli..Tüm gerçekler ortaya çıkmalı..

 9. lale Balci

  lale Balci7 gün önce

  Sultan hala Seher ve Yamana bu ölümlü dünyada birbirinizin kıymetinizi bilin, bu gün varız yarın yokuz dedi. Belki bu sözler üzerine Seher Yamanı affedebilir.

 10. Seda Yildiz

  Seda Yildiz7 gün önce

  Yusuftan adamlık dersi alın biraz be.

 11. Bahar Çelik

  Bahar Çelik10 gün önce

  Kiraz yok dizinin tadida kalmamiş

 12. Gül

  Gül11 gün önce

  Babasının evinde gözyaşı bilmeyen Seherden, Yamanın yanında gözyaşı dinmeyen Sehere... ne çekilecek çilesi varmış yamanı tanıdığından beri; psikolojik şiddete maruz kaldı, iftiraya uğradı, araba çarptı. karnına cam şişe saplandı, hapse atıldı. gemiden denize baş aşağı sarkıtıldı. açlıktan, yorgunluktan, korkudan, stresten defalarca bayıldı. parasız kaldı. hakarete uğradı. köpek ısırdı. kazan dairesine kapatıldı. başına silah dayandı. vuruldu. diri diri mezara gömüldü. kaçırıldı. ilaçla uyutuldu. Seheri güçsüz gösteren senaristler bilmiyorlar ki Seher hepsinden, herkesten çok çok çok daha güçlü... yamandan bile!

 13. Melek Balbakan

  Melek Balbakan12 gün önce

  Gerçekten buişlerde zuhalin suçu yok bütün suç ikbalde zuhali maşa gibi kullandı herşeyi ikbal hak ediyor yaman hiçbir şeyi anlamıyor arkadaşımız diziyi çok seviyor sehar ağlamasın artık bukadar çok ağlmak olmaz

 14. Saniye Bagsiz

  Saniye Bagsiz12 gün önce

  Seher'in merdivende otururken söyledikleri, Yusuf'un kahvaltıda söyledikleri çok iyiydi ya. Seher resmen üstüme kapalı seni seviyorum dedi..

 15. Zeynep Cebeci

  Zeynep Cebeci14 gün önce

  Ya Aliya of çok üzüldüm ...

 16. Asuman Berber

  Asuman Berber14 gün önce

  Ya bu yaman mimiklerini bakışlarını felan kullanmakta nasıl da başarılı. Adam konuşmasa bile neye ne düşündüğü belli oluyor

 17. lale Balci

  lale Balci14 gün önce

  Yusuf sen harika bir çocuksun. ❤❤❤ Seni çok seviyorum. Yüce Allah seni ailene bağışlasın. Sağlık ve mutlulukla yaşa. Bantın açık, şansın bol olsun.

 18. lale Balci

  lale Balci14 gün önce

  Kiraz da neden zamansız çıktı bu diziden. Hiç olmazsa evlenip mutlu olduktan, bir kaç bölüm sonra diziden çıksaydı.

 19. lale Balci

  lale Balci14 gün önce

  Her şey sihirli bir sözcükle bitecek. O söz Seni seviyorum.. Haydi cesurca bir birinize sevginizi haykırın artık.

 20. lale Balci

  lale Balci14 gün önce

  Yaman artık Sehere çatık kaşlarınla bakma. Eskisi gibi sevgi dolu bakışlarla bak, bak ki Seher sana güvensin affetsin.

 21. Aslan Aslan

  Aslan Aslan14 gün önce

  Artik barisinlar valla icim acidi yamana

 22. Seyfullah Hatice Aydingoz

  Seyfullah Hatice Aydingoz14 gün önce

  Ben emanet dizisini çok seviyorum

 23. Şenol Çakır

  Şenol Çakır15 gün önce

  Ay aliye kiyamam

 24. Faithful

  Faithful15 gün önce

  Begüm vardı ya bi ara, diziden ayrılmadan önce kirazın abisi ile anlaşmıştı hapisten çıkartacaktı onu, Kiraz ölünce Begüm'ün foyası ortaya çıkacaktı ama Begüm ayrılınca diziden konuyu nereye nasıl bağlayacaklarını şaşırdılar basit bir şekilde 'kaçmış hapisten' deyip geçiştirdiler.

 25. bilge Ozel

  bilge Ozel15 gün önce

  Dizinin adi ve konusu sona kalan dona kalır olmalı..

 26. Ayse Cal

  Ayse Cal15 gün önce

  🌹

 27. Nursen Tahtacı

  Nursen Tahtacı15 gün önce

  Sehercim canım çocuklarımız o kadar hata yapıyor özür dilerim demeden affediyoruz insanlar hatasız olmaz yaman özür diledi kızım ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin yeter

 28. Burak Şahin

  Burak Şahin15 gün önce

  kirazı öldürmüyécektiniz

 29. gül bülbül

  gül bülbül15 gün önce

  Torunum ağladı zaman bak seher gibi olursun diyorum hemen susuyor

 30. gül bülbül

  gül bülbül15 gün önce

  Seherin gözlerine çok üzülüyorum kız dünya ağlama rekoru kırdı hey maşallahhhh...

 31. &Ruby Jane& #saveralph

  &Ruby Jane& #saveralph15 gün önce

  Olm bu diziyi çabuk final yapın allah aşkına ya Annem anca bu diziyi izliyor kadın bağımlı oldu hayır Yani evde ben izleyemiyorum bile ya..

 32. Omer Kilic

  Omer Kilic15 gün önce

  Dizi dinlenmeye çekildi. Diziden ayrılan bir oyuncu için bu kadar matem fazla oldu. Diziye geri dönün artık.

 33. mavi milena

  mavi milena15 gün önce

  "Dünyada ölüm diye bir gerçek varken, sevdiğiniz kişinin hala nefes aldığına dua edin, akşam annenizin kapıyı açmasına şükredin. Ne bileyim, bi silkelenin. Kıymet bilin, sevin. Severken incitmeyin. Kibir yapıp gitmesine izin vermeyin. Gün gelir öyle kayıp gider ki o eller avuçlarınızdan, feleğiniz şaşar, dünyanız durur. Derler ki hayat devam ediyor. Ama öyle kolay olmaz. Önce gülüşünüz kaybolur, sonra neşeniz. Siz siz olun şu boş hayatta hiçbir şey için karalar bağlamayın. Özlemekten ciğeriniz solmadan soluğu yanında alın, sarılın. Teni hala sıcakken sarılın.🌹 Sevmek zahmetli iş. Bu zahmete katlanamayan yaşadım desin ama sevdim demesin...

 34. esra arslan

  esra arslan15 gün önce

  kızın göz pınarları kurudu

 35. Bilgehan ARDA

  Bilgehan ARDA15 gün önce

  Yaman a yaptıklarından dolayı kızıyoruz haklıyızda ama yaman kendini biliyordu. Hani sehere aşkını itiraf edecekti tekneye giderken ozan çıktı karşılarına ve yaman öfkesine yenik düşüp ölesiye dövdü çünkü sevdiği kadını kaybettiği anları hatırladı ve vazgeçti onu korumak için kendinden. Arif babaya gitti bu gömlek bana dar denedim ama ben bu yolda yürüyemem bana dokunan yanar en iyisi onun benden uzak durması dedi seheri korumak için kendi öfkesinden. Ancak seher bırakmadı onu öfkene rağmen seninleyim herşeye varım dedi. Adam kaçtıkça ondan o bırakmadı. Çatışmanın içine girdi seninle ölürüm gerekirse dedi. Adamda dayanamadı aşkına yenildi. Ama içinde o kaybetme korkusunun öfkesi alev alev vardı hala. Bu açıdan bakınca yamana kızamıyorum çünkü o hep ondan uzak durmaya çalıştı duvar ördü o duvarları yıkarak seher ona gitti. Şu anda bunları anlaması lazım düşünerek. İnanmasına kızıyor neyine kızıyor o değilmi söz konusu selim olunca yamana karşı çıkan bana ne istersen yap ona dokunma diyen her fırsatta selimin yanına giden sırf onu kızdırmak için yusufla balık akvaryumuna birlikte giden dönüştede sen olsaydın diye trip atan sen gelmezsen selim olur benim yanımda diyerek adamı kalbinden vuran. Daha birçok olay selim travmasını seher oluşturdu yaman da aslında. Selime mesafe hiç koymadı malesef. İnsan kendi yaptıklarını unutup karşı tarafı çok kolay suçluyor oysa empati yapmalı. Seheri kıskandırmak için iki laf etti yaman zuhale seher içerde duyunca kudurdu kıskançlıktan ya zuhalle sarılmış halde görse napardı inanmazmıydı. Parktaki fotoğraf görünce yine öyle oldu. İnanmasına kızmaya hiç hakkı yok. Silahla örnek verdi gördüğümd inanmazdım diye yanlış bence yamanda elinde silahla görse seheri oda inanmaz o yapmaz der. Ama söz konusu başka kadın yada erkek olunca herkes gördüğüne inanır.

 36. Fatma Arar

  Fatma Arar15 gün önce

  Kiraz ı öldürdükleri için Yaman la Seher in sahnelerine sevinemiyoruz🙁🙁

 37. Sevgi Çaylaj

  Sevgi Çaylaj15 gün önce

  Ah bir mucize yaratsalarda anlasalar seyircilerin kirazı nekadar istediklerinide tekrar koysalar birşey yapin da kirazı koyun flme ölmemiş olsun.

 38. esra arslan

  esra arslan15 gün önce

  kiraz yerine neslihan ölseydi dizinin iq seviyesi yükselirdi

 39. İffet Kızılağaç

  İffet Kızılağaç15 gün önce

  Kirazzzz bu diziyi bitirip öyle başka yere geçseydin çok güzel bir ikiliydiniz Seni sevenleri çok üzdün en çokta Aliye üzüldük böyle olmamalıydı😪😪😪

 40. Saadet Aslan

  Saadet Aslan15 gün önce

  kirazla aliye kıydınız en çok sevdiğim karakterdi kiraz diziden neden ayrıldı bilmek isterim

 41. Melek Yazıcı

  Melek Yazıcı15 gün önce

  Offff baydı dizi bence çok saçma ladı bir de kiraz çıktı başımıza uzatmak için daha bakalım ne çıkacak başımıza biz aşk istiyorum seher ve yaman aşkı huuu huu

 42. Tülün Nevruz

  Tülün Nevruz15 gün önce

  Yusuf iyiki var,barış elçisi

 43. R .A

  R .A15 gün önce

  Yaman çok yakışıklıydı bu bölümde yaa

 44. mrym Cndl

  mrym Cndl15 gün önce

  Keşke kirazın yerine borayı öldürseydiniz de diziden çıksaydı .gına geldi artık Neslihan ve boradan.

 45. Hatic Hüseyn

  Hatic Hüseyn15 gün önce

  Bora diziyi tezekli çomaga döndürüyor

 46. rayiha

  rayiha15 gün önce

  Yaman’ın anne travması sıktı bi özrü ne kadar büyüttüler

 47. rayiha

  rayiha15 gün önce

  Resmen seherle yaman barışsın diye kirazı harcadılar yahsh

 48. Efraim Yilmaz

  Efraim Yilmaz15 gün önce

  38:54 kirimli basta uzdun ama bu sahnede oyledemen cok guzeldi seher kirimli bi umut ver ona o seni cok seviyor

 49. Efraim Yilmaz

  Efraim Yilmaz15 gün önce

  34:47 kirimli resmen karisinin gozlerine bakiyor ya kirimli da pisman gormuyormusun o darbelerle buyumus sen hanim evladi olarak buyudunuz aradaki fark bu sen guvenmeyi ogrenmissin insanlara o da guvenmemeyi ogrenmis

 50. Aynur Aslan

  Aynur Aslan15 gün önce

  Ay zuhal yine başlama artik kötülük yapma ceza evinde çıkma artik yeter

 51. SENİN BURCUN NEDİR

  SENİN BURCUN NEDİR15 gün önce

  Şu binnaz ekrene zıt olanlar

 52. Merve Çelik

  Merve Çelik15 gün önce

  Çocuk bunlardan daha akıllı valalhi biraz feyiz alın

 53. tülay katı

  tülay katı15 gün önce

  Evet nolur yaman ve seher birlikte aynı odada kalsınlar

 54. Sakine Polat

  Sakine Polat15 gün önce

  Seher artık eskı halıne dönsün bıraydır zır zır ağlayıp duruyor başka konular ıslensın artık ama ya sıkıldık seherı arıf babaya götürün azcık akıl versin ona ya düzelsin seher artık aşk olsun lütfen lütfen

 55. سعاد حمزة

  سعاد حمزة15 gün önce

  Yusufun teyzesi Yusufun amcası ne sizin adınız seher ve yaman adınızı soyleyin

 56. Mubahat Pirinççi

  Mubahat Pirinççi15 gün önce

  Fırat selime iyi yapti haketti cunku selamı sabahı olmaz dedi

 57. Refika Yaylar

  Refika Yaylar15 gün önce

  ALİ nin şiş ve yumağa sarılarak ağlaması kırdı geçirdi ...😞😞😞

 58. Hulya Karakaya

  Hulya Karakaya15 gün önce

  Ulan bi elini tut, bi sarıl.. yine Kanal 7 dizisi olduğu gerçeğini gözümüze soktuğunuz bir bölüm olmuş.

 59. Karçiçeği Toprak

  Karçiçeği Toprak15 gün önce

  Sırf Seher'le Yaman barışsın diye neye Kiraz'ı öldürdün 😔

 60. Sebiha Yılmaz

  Sebiha Yılmaz15 gün önce

  Yaman o kadar kötülük yaptı. Yinede af etmeye çalışıyor

 61. Sebiha Yılmaz

  Sebiha Yılmaz15 gün önce

  Seher canım ya kalbi ne kadar güzel

 62. Zeynep Zeynep

  Zeynep Zeynep15 gün önce

  Olmazki böyle bir seneryo kirazin ölümü iyi olmadı

 63. Mehmetali Fırat

  Mehmetali Fırat15 gün önce

  Seher yaman barışın yaaa uzatmayınn Nazmiye uzatıyor bakalım ne çıkaracak daha

 64. Melahat Bacak

  Melahat Bacak15 gün önce

  Bence kiraz ölmedi

 65. Muhlise Yalçın

  Muhlise Yalçın15 gün önce

  Bu iki yılan birbirine düştüler sonra yine bir olup daha keskin dillerden seherin üstüne yürümesinler🤔🤔

 66. Mevlüde KORKMAZ

  Mevlüde KORKMAZ15 gün önce

  Yaaaa şu çorbacı Selim birinden biri bir tokat bile vurmadı içimde ukde kaldı vAllahi 😤

 67. Hava Keskin

  Hava Keskin15 gün önce

  Çok güzlbölümdü hel bete kıraz ayrılmana çok üzüldük

 68. İlknur Gökpinar

  İlknur Gökpinar15 gün önce

  Ah be Ali komser ağlarken seyirciyi de ağlattın

 69. Hava Keskin

  Hava Keskin15 gün önce

  Seher senhİÇ üzülme allaha doğru da yanı çazarını bulaçak kendi kazdım kuyuya düşecek iki baçı yamanın elini bırakma

 70. cemal nidryahoo.com1233 123456789

  cemal nidryahoo.com1233 12345678915 gün önce

  ikbal de yakalansln artlk

 71. İlknur Gökpinar

  İlknur Gökpinar15 gün önce

  Fırat selime haddini çok iyi bildirdi 👌👌👌👌👌👌👌

 72. Halime Kurtocağı

  Halime Kurtocağı15 gün önce

  Bu nasıl dizi ölüm

 73. Hava Keskin

  Hava Keskin15 gün önce

  Sultan hala çok güzel konuş yap tın yaman la seher güzel çe dinledi azın balerin firahat çok güzel yaptın selim kalesine

 74. FATMA özbey

  FATMA özbey15 gün önce

  koşup bi sarilamdiniz birbirinize seher ve yaman

 75. Ciddi Değilsin

  Ciddi Değilsin15 gün önce

  Bence kiraz yasiyo baksanıza hala gömmediler

 76. Ayşe Nur

  Ayşe Nur15 gün önce

  Bizi hiç mi düşünmedin Kiraz nasıl başka projeye gidersin biz de mi projeyiz yok mu bizim duygularımız izleyici olarak kendimi Seherden farksız hissetmiyorum

 77. FATMA özbey

  FATMA özbey15 gün önce

  inşallah yılanlar bibirine dolanır

 78. Esin Ceyhan

  Esin Ceyhan16 gün önce

  Hiç bir şeyi yarına bırakmayacaksin çünkü ya yarın yoksa seviyorsak soylememiz lazım değil mi ne dersin Kırımlı

 79. Muhammed Bilgiç

  Muhammed Bilgiç16 gün önce

  Bu diziden gidecek biri varsa Bora dır Bora gitsin gitsin bu dizinin devamını da istiyoruz final olmasın lütfen

 80. Leyla Erdiç

  Leyla Erdiç16 gün önce

  Olmadı olmadı kiraz ölmemeliydi 🙄

 81. Yağmur Kulak

  Yağmur Kulak16 gün önce

  Seher ve yaman ikiside kapılarının önünde dururken seher koşarak yamana sarılcak diye çok bekledim

 82. Yağmur Kulak

  Yağmur Kulak15 gün önce

  @Fatma Şimşek hayal kırıklığına uğradım zaten 😭

 83. Fatma Şimşek

  Fatma Şimşek15 gün önce

  Nazmiye yılmaz : daha çok beklersiniz siz 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😭😭

 84. Abdullah Kılıç

  Abdullah Kılıç16 gün önce

  Seher güzel ağlıyor diye Nazmiye seyircinin anasını ağlati Yeter artık ya Kurban olduğum Nazmiye abla ya ramazan da bari huzurlu şeyler Yaz 🥺🥺🥺

 85. kardelenkuzenler

  kardelenkuzenler16 gün önce

  Olacak sey degil yazik oldu ali ile kiraza😭

 86. kral oynar

  kral oynar16 gün önce

  Güven diye diye kafamızı patlattınız yeter artık bıktık bu güven kelimesinden önümde biri güven dese ağzının ortasına yumruğu basarım.

 87. kral oynar

  kral oynar16 gün önce

  Bu dizinin yapımcısı nazmiye bizi çıldırtacak ağlamaklarla seher her bölüm ağlıyor hasta olacaz yakında.

 88. Ayşegül Ulubay

  Ayşegül Ulubay16 gün önce

  Sultan hala o acısının içinde; Çaresizce çırpınan iki sevdalıyı hissedip taze acılarını, kanayan yaralarını sarmalarını Seher ve Yaman'a nasihat etti. Çok değerliydi kullandığı kelimeler.

 89. Ayşegül Ulubay

  Ayşegül Ulubay16 gün önce

  Zuhal sağ gösterip sol vuracak büyük bir hamle yapacak. Bir taşla kaç tane kuş vuracak bilinmez. Hepimiz biliyoruz Zuhal takıntılarından beslenen bir insan. Yeni takıntısı da kendisini aşağılayan koğuştaki Melahat. Melahat'ı kullanarak büyük bir bomba atacak ortaya. Bence planı şu; Melahat' in hapisteki statüsünü sarsacak. İkbal' i kaçırtıyormuş gibi bir plan kurmuş gözükecek. Ama İkbal'e haber verip Seher'i kaçırtıracak. Seher'in kaçırıldığı yeri öğrenip hapishane müdürüne ihbar edip Seher'in kurtarılmasında yardım etmiş gibi gözüküp ( Nedim'in Yaman'a anlatmasıyla) Yaman'ın gözünde artı bir puan kazanacak. Seher kurtarılırken ( Emniyet güçleri tarafından ) Baron Naci'nin mafya çetesini çökerttilecek, Melahat' in hapisteki sükseli hayatı son bulacak. Zuhal bu olaydan dolayı adalete yardım ettiği için ceza indirimi alacak. İkbal Zuhal'in hala kendisi ile birlikte olduğunu düşünüp Zuhal' i hapisten kurtarmak için çabalayacak. Yaman da Seher'in kurtarılmasından dolayı Zuhal ile konuda İkbal' e karışmayacak. Zuhal hapisten çıkana kadar koğuşta rahat edecek. Ta ki çıkana kadar. Zuhal asıl planını hapisten çıkınca uygulamaya başlayacak. Yaman Zuhal' in bir daha konağa dönmesine izin vermeyecek. İkbal bütün bunlar olurken ( kendi amacı için nasıl kardeşini harcadıysa) Zuhal' in kendisi için korkunç bir düşman olduğundan habersiz kendi sonunu hazırladığını bilmeyecek. ( Hümanist duruşuma, insan sevgisi ile beslenen yapıma ne kadar ters düşse de; Bu kadar kötülük izleyince en azından içimi rahatlatmak ve o güzel iki insanın çaresizce çabalamaları karşısında yaşadığım üzüntüden kaynaklı, insanlarla kendi çıkarları için hiç acımadan, vicdansızca oynayan, bir insanda olması gereken hiç bir vasfa sahip olmayan İkbal için böyle bir son yazmak geldi içimden.)

 90. Arife Yiğit

  Arife Yiğit16 gün önce

  Evet. Sıkıcı olmaya başladı barıştırın artık seherde alamasın lütfen gıcık oluyorum baydı yeterrrrr

 91. Sla Demr

  Sla Demr16 gün önce

  Kiraz neye çıktı ya

 92. Sla Demr

  Sla Demr16 gün önce

  DİZİ ÇOK KOTU OLDU

 93. Elvin Aliyev

  Elvin Aliyev16 gün önce

  Amin inşallah

 94. Dondu Karaca

  Dondu Karaca16 gün önce

  İnşallah bundan sonra güzel olur Aliye çok üzüldüm Seher artık affet artık

 95. Bedriye İbil

  Bedriye İbil16 gün önce

  senhangidünyada yaşıyosun begülüm

 96. Funda Tekdal

  Funda Tekdal16 gün önce

  Kapının arkasında degil yanında aynı odadada olabilirdin ah yaman ah

 97. Bıktım Evet bıktım

  Bıktım Evet bıktım16 gün önce

  Her şeyi unutup sarılsaydılar dünyamız..✍🏻🥺

 98. ESAT DEMİR

  ESAT DEMİR16 gün önce

  güzel bölüm

 99. Gl Ada

  Gl Ada16 gün önce

  Hiç bişey bilmiyomusun biz bile biliyoruz bir şey bildiğini anladın sen işte o bildiğin yeterde artar bile😉💞🤗

 100. yusra yerlikaya

  yusra yerlikaya16 gün önce

  Hayırlı sahurlar Kirazın mektubu beni bitirdi

 101. Semiha Ertam

  Semiha Ertam16 gün önce

  Kirazın gidişi çok saçma oldu

 102. beyza

  beyza16 gün önce

  Sonunu getiremeyeceğiniz aşkları başlatmayın ya da oyuncularınızla uzun anlaşmalar yapın. İzleyicilerinize bunu yapmayın artık. Yaprak dökümü yaşıyor diziniz yavaş yavaş çıkıyor herkes