SEDAT PEKER’LE YAPTIĞIM GÖRÜŞMENİN DETAYLARI VE TÜM GERÇEKLER!

Merhaba Arkadaşlar,
Ben bir gazeteci olarak Sedat Peker’le konuştum, samimi oldum, mesafemi korumadım. Bu konudaki eleştirilerin tamamını kabul ediyorum. Zira ben hata yaptım. Gazetecilik yapmanın dışında ister suç örgütü lideri olsun ister olmasın bir kişiyle mesleğime yakışmayan bir davranışın içinde oldum.
Peki ben bu samimiyetin dışında ne yaptım?
Özgür Özel’in iddia ettiği gibi, Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında mesaj götürüp getirdim mi? Süleyman Soylu’nun adını Sedat Peker’i arayıp, “Bakanımız dedi ki” tarzında bir cümle kurdum mu? Bu videoda size Süleyman Özışık’ın da dahil olduğu bütün gerçekleri sizinle paylaşmak istiyorum. Sedat Peker ne dedi, benimle ilgili gizlice kayıt altına alınan konuşmamda ne dedim? Özgür Özel’in Halk TV’de söyledikleri ne kadar doğru? Ben Peker’in bana gönderdiği son videoyu Soylu’ya izlettim mi? Tüm bu soruların cevabını bu videoda veriyorum.
ABONE OL: bit.ly/2vwnLtx
DESTEK İÇİN KATIL:
bit.ly/2AqHsEY

Merhaba arkadaşlar,
2000 yılından bu yana Türkiye'de İnternet gazeteciliği yapıyorum. İnternethaber, Gazeteoku, Cevaplatv, İnternetspor, Gazeteciler.com, Elmaelma.com ve Memurhaber sitelerinin kurucusuyum. Nethaber yazarı Süleyman Özışık ile birlikte TRhttp kanalımda yayın yapıyoruz, haber, politika, siyaset, gündem, son dakika haberler, gazete yazarları ile röportajlar... sokak röportajları habere dair her şey var. İsmail Küçükkaya konuğum oldu mesela, Süleyman Soylu, Numan Kurtulmuş, Candaş Tolga Işık, Binali Yıldırım, Cem Küçük, Korkmaz Karaca... gibi bir çok gazeteci ve siyasetci konuğum oldu. Acun Ilıcalı, Okan Bayülgen, Ertuğrul Özkök gibi isimler de olacak... Kanalımdaki yayınları kaçırmamak için abone olmayı unutmayın.

İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Takipte Kalın!

🌐 Bizi Takip Edin!
hadiozisik
hadiozisik
trhttp.info
hadiozisik

Bünyemizde Bulunan Haber Siteleri;
www.internethaber.com/
www.gazeteciler.com
www.gazeteoku.com
www.internetspor.com
www.elmaelma.com
www.memurhaber.com

YORUMLAR

 1. hamdi gürdal

  hamdi gürdal4 gün önce

  BÜTÜN BU YAŞANILANLAR SONUNDA.. BURAYA OLUMSUZ ÖRNEKLER HAKARETLER KÜFÜRLER VS... YAZANLARDA DAHİL OLMAK ÜZERE..HER NE HİKMETSE YAPTIĞIM UFAK BİR ARAŞTIRMA VE HESAP KONTROLLERİ SONUCUNDA ... NEDEN BUNLARIN TAMAMINA YAKINI MARKSİST ANARŞİST ATEİST HER NEVİ TERÖR ÖRGÜTÜ SEVİCİ VE SAPKIN EŞCİNSEL ARZULARI OLAN KİŞİLER ? SİZE BİRŞEY DİYEYİMMİ ARKADAŞLAR...! BENİM İLK HEDEFİM ALLAH VE PEYGAMBER DÜŞMANI ZİHNİYETLERDİR... EĞER ONLAR ZİL TAKIP OYNUYORLAR İSE... KENDİ KARDEŞLERİNİZİN DÜŞTÜĞÜ VE KABULLENDİĞİ BAZI HATALAR KARŞISINDA DURUP DÜŞÜNMENİZDİR...! BELKİ HADİ BEY HATAYA DÜŞMÜŞ HATTA GÜNAHA GİRMİŞ BİLEMEM ... AMA ŞUNU İYİ BİLİYORUMKİ BENİ TANIYANLAR BİLİR... NEREDE BİR ATEİST VAR İSE ZİL TAKIP OYNUYOR... BUNU İYİ DÜŞÜNÜN...!

 2. ezme beni

  ezme beni19 saatler önce

  Ahlaksızsınız çobanlarınız gibi.

 3. Hayati Tepedelen

  Hayati Tepedelen19 saatler önce

  @Yurttaş AkOÇuğu bunlar birader,Lût Kavmi bunların yanında melâike kalır

 4. Yurttaş

  Yurttaş20 saatler önce

  Dayı sen ne diyorsun ya , adam '' konuştuysam şerefsizim , haysiyetsizim'' dedi. 24 saat geçmeden ifşa oldu. Azıcık utanması olan markete ekmek almaya çıkamazdı.

 5. Hayati Tepedelen

  Hayati Tepedelen21 saatler önce

  Ateistler hırsız müslümanlar olduğunuz için ilgileniyorlar sizlerle

 6. muhammed tepekaya

  muhammed tepekayaGün önce

  Elhamdülillah Müslümanım ne ateist ne komünist ne başka bişey. Ama utanmak:onursuz sayılacak ya da gülünç olacak bir duruma düşme nedeniyle bundan üzüntü duymak, utanç duyumsamak. Böyle bişey

 7. Oktay Aydoğdu

  Oktay Aydoğdu3 saatler önce

  Eğer görüştüysem ŞEREFSİZİM NAMUSSUZUM DEDİN KENDİNLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOSUN ? Madem işin aslı söylediğin gibi evet beni aradı bana ulaşmaya çalıştı deseydin ŞEYTANDAN DAHA TEHLİKELİSİN ALLAH HESABINI SİZE SORSUN. Bide utanmadan GÖRÜŞTÜYSEM ŞEREFSİZİM NAMUSSUZUM DİYORSUN. NE KADAR KOLAY SİZİN İÇİN BÖYLE BİRŞEYLERİ ORTAYA KOYMAK YÜZSÜZSÜN YÜZSÜZ ALÇAKSIN ŞEREFSİZSİN BUNLARI KENDİN KENDİNE SÖYLEDİN BUNLARI HAKARET OLARAK ALMA ÇIKIP KENDİ KENDİNİ YALANLADIN.

 8. Oktay Aydoğdu

  Oktay Aydoğdu3 saatler önce

  Üstüne vazife olmayan bir işi kendine borç mu bildinde öyle bir işe kalkıştın ? Durduk yere bir sabah uyanıp dur ben böyle bir iyilik mi yapayım dedin de sedat pekerle irtibat kurdun BOŞ YAPMA ŞEYTANLIĞINIZI SİZDE BİLİYORSUNUZ ALLAH SİZE VE SİZİN GİBİLERE SORSUN KORKUNUZ OLSA ZATEN BÖYLE OLMAZDI EMİN OLUN.

 9. Kalburcu .006

  Kalburcu .0066 saatler önce

  Abicim elinizi ensenize götürmeyecektiniz

 10. teko

  teko7 saatler önce

  hadi kardeş herşeyi boş ver de nargile neyliydi ?

 11. Matt Ugell

  Matt Ugell7 saatler önce

  Sen hiç deve silahı gördünmü. Azeriler öyle der. Veya yaraklar omza gibi..

 12. Magister Aeter

  Magister Aeter12 saatler önce

  Yalanı Doğru bir şekilde söyleyen adam gibi adam

 13. Magister Aeter

  Magister Aeter13 saatler önce

  Ulaklık yaptıgını video da kabul ettin her denileni onayladın,Allah sizin gibileri bizden uzak etsin.

 14. thelaz0001

  thelaz000114 saatler önce

  Yahuu ne gerek var böyle dolambaçlı laflara, açıklamalara. Bana kumpas kuruldu; videoda ki ben ben değildim; montaj de, ülkemizin bekasını sallamak için Baydın oyunu de kurtul. Biz sana inanırız . Ama muhakkak Baydın demelisin biraz da dış güjler serpiştir lafların arasına. Namaz kılarken çektirdiğin bir resim koy arka fona bitsin gitsin.

 15. Suna Karakaya

  Suna Karakaya14 saatler önce

  Bence yine susun

 16. denizci brolar

  denizci brolarGün önce

  Siktiğimin hırsızları

 17. Sinan Tunçbilek

  Sinan TunçbilekGün önce

  Peki biz sedat pekerin seni ifşaaldığı gorüntülerine mi inanalım yoksa şimdi sanamI ???

 18. Merwan Berf

  Merwan BerfGün önce

  Ya Hadicim ne mesafesinden bahsediyorsun Allah aşkına! Sen, kardeşin, Süleyman Soylu, Sedat Peker, Mehmet Ağar çete kurmuşsunuz... Hükümetteki Doğru Yol Partisi kliğisiniz siz... La bu Doğru Yol Partisi Telavive kadar gider. Sizin asıl lideriniz Süleyman Demirel 33. dereceden Masondu. Eski Türkiyenin bir kliğisiniz siz olum. Siz, CHP, MHP, IYI Parti falan hep bir ağacın dallarısınız. AK Partiyi de 15 Temmuz darbesinden sonra ele geçirdiniz..

 19. Adem Yazibilmez

  Adem YazibilmezGün önce

  Sen varya Rezil bi adamsın utanmaz arlanmaz ne kadar aşağlık bi adamsın halen utanmadan konuşuyorsun insanın bi şerefi olmalı...

 20. muhammed tepekaya

  muhammed tepekayaGün önce

  Utanmak: onursuz sayılacak ya da gülünç olacak bir duruma düşme nedeniyle bundan üzüntü duymak, utanç duyumsamak.

 21. Ali Zobu

  Ali ZobuGün önce

  Palavracılar abili kardeşli itibar katilisiniz !! Amasya belediye başkanıma zamanında kardeşin ne iftiralar attı tüm memlekete hizmet eden adam sizin yüzünüzden güven kaybetti tümü mesnetsiz asılsız iddialardı !!

 22. ROJAVA

  ROJAVAGün önce

  dewşirme yalanncı

 23. Veli Aydoğdu

  Veli AydoğduGün önce

  Okeye dönüyor, hatta tur diyecek !!

 24. Murat Yağaş

  Murat YağaşGün önce

  seni ifşa etmeseydi sedat peker sesin çıkmazdı

 25. Pınar Aldemir

  Pınar AldemirGün önce

  Sen çırpına dur.. dibin dibini göreceksin:)

 26. Ayhan Sireli

  Ayhan SireliGün önce

  Hadi bey, Sedat peker dostun değil miydi. Değilse bu muhabbet nedir. Tamam hatanın kabul ediyorsun. Kabulün karşılığı sizce ne olmalı. İnsan dostuna mesafe koyamaz. Sedat peker ne yapsın kendini garantiye almaya çalışıyor. Anlattıkları yalan mı gerçek mi dostluk yaptığınız dönemdi en azından az çok bilirsiniz. İnsanların geçmişteki konuşmaları ile şimdiki konuşmalarını kıyas yapacak olursak bizim kimseye inancımızın olmamalı. Video ifşa olmasa siz görüşmeye devam edecekmiydiniz. Lütfen son söylediğime samimi cevap verin.

 27. eliizz

  eliizzGün önce

  Neydi Cüneyt Özdemir yayınında söylediğiniz?? “Eğer görüşmüşsem...” neydiniz? Hatırlayamadım 🙃🙃🙃 ben demiyorum siz dediniz 🙃🙃🙃

 28. Efe Yan

  Efe YanGün önce

  Git Allaha yalvar bize ne anlatıyorsun.pis pis sırıtıp dalga geçiyordu milletle. Neoldu?

 29. Şeyma Karadağ

  Şeyma KaradağGün önce

  Arkadaşlar bu bozuk ailenin kanallarını izlemeyin suçları kanıtlandı delilleri var bunlara para kazandırmayın yorumda yapmayın izlemeyin

 30. Prof. Dr. Dr. Ümit YAZICIOĞLU

  Prof. Dr. Dr. Ümit YAZICIOĞLUGün önce

  @HadiOzisik ve kardeşleri tüm aile fertlerinin, 2002 yılından sonra ne kadar gelir giderleri var, bu sürede ne kadar vergi ödemişler, ailelerinin mal varlığı nedir ve ailelerinin bütün banka hesaplarını ve tüm aile fertlerinin mal varlıklarını kamu oyuna açıklamaları zaruridir.

 31. Osman Pınar

  Osman PınarGün önce

  Laayynnnn bııraaqqqqq git ötede biraz utan

 32. sari kirmizi

  sari kirmiziGün önce

  Soyrltari

 33. 01YAMAN

  01YAMANGün önce

  HADI KIMSE SANA INANMIYOR SEN KONUSTUKCA BATIYORSUN BENCE SUS ADALETIN GELMESINI BEKLE .

 34. Sorgula 1Bakalım

  Sorgula 1Bakalım2 gün önce

  Hadi ananı da al git inanmıyor bu halk size reisim reisim diyordun çakal şimdi aslan mı oldun?

 35. Cemal Uzun

  Cemal Uzun2 gün önce

  Özgür özel çok aşşalık bir politikacı ülkeyi kutuplaştıranlar arasında en üst sıralardadır gözümde ses tonu bile mide bulandırıcı türkiyenin bu iğrenç politikacılardan kurtulması lazım

 36. Serhat Erikçi

  Serhat Erikçi2 gün önce

  İSMAİL SAYMAZ VE CANDAŞ TOLGA IŞIK GİBİLERİNİ DOST EDİNEN BİRİ DÂVA ADAMLIĞIYLA UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLAMAZ. KALDI Kİ BEN BU GÜNLERİN GELECEĞİNİ TAA AYLAR ÖNCESİ BU MÜNAFIK TAYFASINI YAYINLARINA ALIP ENSEYE TOKAT G*TE PARMAK YAVŞAKLIĞIYLA CIVIKÇA VE GEVŞEKÇE SOHBETLERİNE ŞAHİT OLDUĞUMDA GÖRMÜŞ VE DE ANINDA ABONELİKTEN ÇIKARAK TAKİBİ BIRAKMIŞ HATTA HERKESİ DE BU ŞAHSIN BU GEVŞEKLİK VE HERKESLE İYİ GEÇİNEREK ''DÂVA ADAMLIĞI'' SIFATINA LAYIK OLMADIĞINI TAKİP EDİLİP İZLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ BURADAN DİLE GETİRMİŞTİM; YANILMADIĞIMI DA GÖRDÜM BENİM GİBİ HERKES DE BUNU ANLADI AMA ''SOYLU BAKAN''IMIZIN DA ÜZERİNE ÇAMURUN SIÇRAMASINA ÖN AYAK OLDU NE YAZIK Kİ YAZIKLAR OLSUN, ÂLLAH'DAN RAHMETLİ BABASI BU GÜNLERİ GÖRMEDEN HÂKK'IN RAHMETİNE KAVUŞTU..!!!

 37. mücahit çendik

  mücahit çendik2 gün önce

  Yüzsüzlüğün resmini çizebilir misin bana Abidin

 38. Tunç

  Tunç2 gün önce

  Ulan sizin işiniz çok zor be Babalarınızı savunmak için şekilden şekile giriyorsunuz aldığınız parayı hak ediyorsunuz bravo 😂👍

 39. Turgut Kayapehlivan

  Turgut Kayapehlivan2 gün önce

  Senin niyetin,kendini affettirmekten ziyade, Süleyman Soylu'yu aklamak...kesin bir talimat aldın,yoksa insanlarla yüzleşecek cesareti bulamazdın...

 40. Leyla Ergül

  Leyla Ergül2 gün önce

  Baktin o taraf zayif devlet bu tarafta ahah iyiki ölüm var

 41. Leyla Ergül

  Leyla Ergül2 gün önce

  Sizden korkulur yalakalar

 42. rizeli 53

  rizeli 532 gün önce

  Kim ağlattı bu koca koca madami:))))))

 43. Bahadır Karakan

  Bahadır Karakan 2 gün önce

  Hadi hadi hadi hadi hadiiiiiiiiiiii

 44. Stratejist Akıl

  Stratejist Akıl2 gün önce

  Hadi bey namusunuzu ortaya koydunuz 1 gün sonra adam video attı ya bırakın Allah aşkına Rabbim bizi sizin durumunuza dusurmesin bide sabitlediginiz cokk komik yorum yok mu 😂😂

 45. EVDE BOKS

  EVDE BOKS2 gün önce

  Yüzsüz

 46. Serdar Ozturk

  Serdar Ozturk2 gün önce

  Gazetecilik iştahın seni bitirdi fazla uğraşma bir facetime da gelir sonra dikkat et :)

 47. Özkan ÖNDER

  Özkan ÖNDER2 gün önce

  bırakın gazeteciliği hadi bey artık size bir tek kadir inanır

 48. a veli

  a veli2 gün önce

  Rezil

 49. Doruk Altaş

  Doruk Altaş2 gün önce

  Yahu herşey apaçık ortada, sen neye göre neyi reddediyosun. Ne kadar utanmazsın yahu. Gözlerimizle ifşayı gördük kulaklarımızla duyduk. Ne izletirsen izlet. Bu herif zaten menfaatleri uyuşmadığı için, dönüş biletini yaktığı için ifşaladığını söylüyor. Bu kadar dönek olma. YARGILANACAKSINIZ.HUKUKUN ÖNÜNDE HESAP VERECEKSİNİZ!

 50. Mesut Serin

  Mesut Serin2 gün önce

  Kızının düğününde Pislikten gelen hediyeyi teşekkürle alan sıvacı ustasına da teessüfler. Ulan hiç mi ADAM kalmadı bu memlekette!

 51. Metin Morkoc

  Metin Morkoc2 gün önce

  Level atlamış

 52. wexins xiu

  wexins xiu2 gün önce

  ya bi sktr git. adamin ayagina basarsaniz o da korumak degil foyanizi ortaya cikarir. cok net, biz goruyoruzda senin ciroinisin cokkomik, kac yasinda adamsin para gozunuzu boyamis sizde mezara hazirlanacaginiza daha cok istiyorsunuz. eeee acgozluluk boyle olur

 53. Atino

  Atino2 gün önce

  Rezilsiniz olm rezil.

 54. Yüksel Tülübaş

  Yüksel Tülübaş2 gün önce

  Hadi....kıvır kıvır yandan yandan oh oh...

 55. Ünal

  Ünal2 gün önce

  Tipik turk gipi gazetecilik anlayisi. Ayristir, catistir, bi kesim agzindan Ataturku, diger kesim Din İman Allah ı dusurmeden somurun duygulari. Bu arada illa hirsizlik yapmana gerek yok. Guc odaklari arasinda kendine menfaaat saglayacak yer arala, menfaatine kullan, degirmene su taşı. Sabahin 5 inde evin basilsin. Basinin taci dostum dedigin adam seni yargiya tasisin. Afaroz edil. Sonra gel burada hata yaptigini soyle, kaldigin yerden devam edebilecegini zannet. Kendine gerekceler yaratmak icin seni ayiplayanlari da Ateist say. Sen nasil bir yuzsuszsun vay arkadas ya. Afaroz edildin afaroz en yakinin tarafindan hala kimden medet umuyorsun. Birak cekil kosene yap inzivani, neyin hazmedememesi bu.

 56. Kadir Kuzkaya

  Kadir Kuzkaya2 gün önce

  Çakma sedatcilar devlet Sedati kendisine kumpas kuran ajan olarak ilan ederse feto yandaşlarını topladığı gibi alayinizi toplar ona göre konuştuğumuza dikkat edin Türkmen beyi Bahçeli'nin dediği gibi herkes haddini hududunu bilecek ya devlet başa ya kuzgun leşe

 57. Kadir Kuzkaya

  Kadir Kuzkaya2 gün önce

  Hadi bey onceden videolarını 50 bin kişi izliyordu şimdi 350 bini geçmiş 1 haftada helal sana valla ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir kere daha anladım şimdi

 58. Ali Aslican

  Ali Aslican2 gün önce

  Vallahi bunun ar perdesi düşmüş utanmaz arlanmaz

 59. Murat Erdogan

  Murat Erdogan2 gün önce

  Hak ettin hadi öz ışık bırak bize hikaye anlatma ...

 60. Mr Finozof

  Mr Finozof2 gün önce

  Yuz bildigin kösele! Utanmadan arlanmadan video çekip, kendini acindirmak... yuh yani!

 61. Demirer Koşanerli

  Demirer Koşanerli2 gün önce

  Şerefi namusu paraya verenler 😃

 62. Halil İbrahim Gül

  Halil İbrahim Gül2 gün önce

  Adamlar biriyle röportaj yapmak için soyludan izin alıyor bunların gazeteci olduğundan emin miyiz ?

 63. Halil İbrahim Gül

  Halil İbrahim Gül2 gün önce

  Arkadaş izlediğimiz videoyu bize yanlış anlatıyor gözümüze baka baka nasıl yalan söylüyor ya şaka gibi bir yer oldu bu ülke

 64. Halil İbrahim Gül

  Halil İbrahim Gül2 gün önce

  Türkiye’de her şey oluyorsunuz ama rezil olmuyorsunuz maleseff şimdi Sıraya girdiler Süleyman Soylu yu aklama yarışına girdiler. Hangi Sedat Peker e inanacaksın biliyor musun be adam benim adımı çıkar bende anlamadım neden böyle söyledi bende şaşırdım bizimki niye böyle dedi diye konuştuğun Sedat Pekere inanacaksın hiç dostluğumuz vardı demedi biz koruduk dedi ben hiç konuşmadım akrabalarım korudu onu dedi

 65. ༒1⃣9⃣0⃣7⃣༒

  ༒1⃣9⃣0⃣7⃣༒2 gün önce

  Nargile çekerken bu masum yüzün yokttu hadi artık sonunuz gelecek

 66. Orhan Köseoğlu

  Orhan Köseoğlu2 gün önce

  Peki madem böyle, neden telefondaki görüşmelerinde herşeyi onaylıyordun? Deseydin ya bilgim yok ilgilenmiyorum diye. Şimdi de bu videoda insanları aptal yerine koyma.

 67. Hakan Minik

  Hakan Minik3 gün önce

  Çok komik 🤓🤓🤓🤓

 68. Robin baran

  Robin baran3 gün önce

  İnsanları tanımadan bilmeden suçluyordun saldırıyordu şimdi Allah senin cezanı verdi

 69. yorum MAT!K

  yorum MAT!K3 gün önce

  Mehmet özışık kardeşin 38.000 troll askeri var kanalında ,yorumlarda kendini pohpohlattırıyo.. abisine niye yollamıyo yorumlar rezalet … 😂. Biraz araya karıştırsaysınızz

 70. Panteist Şâir

  Panteist Şâir3 gün önce

  Sen konuşma soner

 71. Osman Deniz

  Osman Deniz3 gün önce

  Ben Hadi özışık ismini Sedat Peker zikredene kadar hiç dinlemedim, izlemedim ve duymadım. Tekefon görüşmesi yayınında bir gazeteci olarak tavrı, konuşması beni de herkes gibi rahatsız etmiştir. Fakat bu görüşme içerisinde kafama oturmayan bir şeyler var tüm görüşmelerde ki gibi Sedat Peker israrla konuştuğu kişilerden kilit cümleye onay bekliyor ve aldığı kadarını kaydediyor. Az önce de söylediğim gibi Hadi özışığı hiç tanımam ve takip etmen, Süleyman soyunun siyaset tavrını hiç sevmem ama aralarında aralarında kuryelik yaptığını da düşünmüyorum. Pis şeyler oluyor cesur savcılar yok, cesur gazeteciler yok bu olayların üstüne gidecek. Savcılar bu olayın üzerine gitmezse bu olayları herkes alır kullanır bizim de beynimizi uyıştururlar izleyerek.

 72. Muharrem Bulut

  Muharrem Bulut3 gün önce

  Ne yüzle konuşuyorsun hayret, akpli samimi insanlar dışlanırken siz doğruyoldan demokrat partiden gelip iktidar nimetlerine abanmışsınız.Yazık...

 73. Baharı Müjdele

  Baharı Müjdele3 gün önce

  4,4Bin👍🏼Like, 25Bin👎🏻Dislike Daha bunlar iyi günleriniz (3 kardeş)🤣🤣🤣

 74. Antika Ürün

  Antika Ürün3 gün önce

  Ayı, avcıya şu soruyu sorar : avcımısın, ibnemisin 🙃

 75. Orhan Kurt

  Orhan Kurt3 gün önce

  Kotulugunde bogul. Serefin olsa susardin...

 76. AntisocialSka1

  AntisocialSka13 gün önce

  Aileden utanma diye birşey öğretilmemiş ki.

 77. Murat Esin

  Murat Esin3 gün önce

  Geçmiş olsun Hadi bey. Hakkı ayakta tutmak bizim cenah da zor olur. Admalar tecavüzü gizler, rantın alasını yer ama konu olmaz. Bizde yapılan en ufak mesele gündemden düşmez. Allah yardımcınız olsun

 78. Uğur Betbaşı

  Uğur Betbaşı3 gün önce

  Ben peker şeker teker soylu hadi bilmem arkadaş bu vatanın toprağına kim ihanet ediyorsa kim kimden rant elde ediyorsa kimler kimilerinin malına çöküyorsa bu vatanın 1 kuruşu fazladan boğazından geçiyorza yüce ALLAH çocuğundan çıkartsız zehir zıkkım olsun.kimki bu vatan için varını yok ediyorsa helali hoş olsun

 79. AbdulMenaf Uygun

  AbdulMenaf Uygun3 gün önce

  Uygun bir dil 😛

 80. can can

  can can3 gün önce

  Ben bu adam daha insan yüzüne çıkamaz sanmıştım ama şerefi maaşı kadar olunca çıkması normal..

 81. Hamza Karataş

  Hamza Karataş3 gün önce

  Adam da yüz de yok

 82. Metin Yılmaz

  Metin Yılmaz3 gün önce

  Heee yine biz yanlış gördük yanlış duyduk😂🤣😂🤣

 83. Ser Ko

  Ser Ko3 gün önce

  Kıvır kıvır ohhh kıvır yandan aşağıdan.. Nesrin Topkapı senin yanında amatör kalır.. Soysuz Sülü senin ipini çoktan çekti. Yağdanlıkların yağcı yalaka yaltakların sonu böyle olur. Yallah çöp tenekesine..

 84. Pembegül Uzun

  Pembegül Uzun3 gün önce

  Sizin hangi söylediğinize inanalım? Önce aynaya bakın.

 85. Serdar Özdemir

  Serdar Özdemir3 gün önce

  Haysiyetsizlerrr

 86. Sertaç Altınörs

  Sertaç Altınörs3 gün önce

  Neden sedat pekerle röportaj yapmak için bakana danışıyorsunuz ki? Siz gazeteci değilmisiniz? Gazeteci herkesle görüşür diyorsunuz icazet almadan görüşülemiyor mu? Her röportaj yapacağınız zaman yetkililerden onay mı alıyorsunuz?

 87. Fatma Karakus

  Fatma Karakus3 gün önce

  Sinin nargile keyfi yaptiğin pekere inaniyoruz Şerefi olmayan haysiyetsiz yalaka

 88. MUSTAFA KEMAL

  MUSTAFA KEMAL3 gün önce

  Yirmi yaşından kücüklere izletmeyin bu programları Mazallah.... 😏🤭😁

 89. zübük bir zihniyettir

  zübük bir zihniyettir4 gün önce

  Bırak bu işleri bundan sonra için tövbe et onurlu omurgalı yaşamaya bak bu hayatta paradan çok daha değerli şeyler var ifşa oldunuz resmen okadar ağır sözler söyledin ama gerçek cıktı senin yerinde olsam insan içine çıkmam

 90. issey64

  issey644 gün önce

  Allahım sen akıl sağlığı ihsan eyle. Bir de tutmuş kanal mı açmış bu adam neyseki cezalarını ağzından düşürmedikleri Allah’tan buldular.

 91. sevda şahin

  sevda şahin4 gün önce

  Bu abiyi nargile höpürdedirken görmeyince ciddiye alamıyorum

 92. orhan celebi

  orhan celebi4 gün önce

  Allah kimseyi sizin gibi yüzsüz yapmasın

 93. krt

  krt4 gün önce

  terbiyesiz cahil adam utanmadan birde Türk milletinin karşısına çıkıp yalana dolana devam ediyor.. pisliğin dibine kadar batmışsın.. Yüce Allah böyle ensenin köküne vurur tokatı feleğini şaşırsın..

 94. Yücel Günday

  Yücel Günday4 gün önce

  Simdi sana inanalim yani sen simdi bizi inandiricagina inanip ekran karsina ciktin yani inancli adammissin vesselam

 95. hsynkz70

  hsynkz704 gün önce

  Çok ama çok ezik ve ucuzsun...

 96. mrt kty

  mrt kty4 gün önce

  X

 97. İlham Kaplan

  İlham Kaplan4 gün önce

  Kendinle yüzleşmek istiyorsan nargile cafelerin sahipleri eve ekmek goturemiyorken sen nargile keyfisi yapiyosun közün parasını da bizden cikariyormussun öğrenmiş olduk. Sağol. Hakkımı helal etmiyorum

 98. Ilhan Inan

  Ilhan Inan4 gün önce

  Hala konuşuyorsun utanmadan yazık çok yazık..

 99. ted kaczyansky

  ted kaczyansky4 gün önce

  Yalayacak yer kalmadı ...

 100. atilla yetim

  atilla yetim4 gün önce

  Yazık ya ne kadar mağdur yazık ya

 101. Erkan Aldemir

  Erkan Aldemir4 gün önce

  Yalandan kimse ölmez..eceliyle ölür 😁

 102. ertan kara

  ertan kara4 gün önce

  136bin takiocisi var bide ..davarrrrr cokk